Карбування чавунних труб Київ

Карбування чавунних труб каналізації в квартирах і будинках по Києву та області

У багатьох багатоквартирних будинках при будівництві каналізації використовувалися чавунні труби, вони і зараз використовуються, але все рідше. Так як матеріал вважається вже застарілим і має безліч аналогів за доступною ціною, які використовуються для заміни старих труб або встановлення як початкових.

Коли у квартирі, не новобудові, збираєтеся робити капітальний ремонт, перед вами стане завдання про заміну старих труб каналізації або їх ремонт. У наших містах більшість будівель старого зразка і більшість жителів мають чавунні труби каналізації. Не всі знають, який у них термін експлуатації, скільки вони вже працюють і скільки ще можуть витримати в такому режимі.

У наш час все частіше застосовують труби з різних полімерів, для каналізаційних систем. Саме труби даного типу часто ставлять замість старих чавунних труб, у яких термін експлуатації вже минув або добігає завершення. Але чавунні труби повністю не йдуть з використання, оскільки в деяких випадках інший матеріал просто не можна використовувати.


Плюси чавунних труб

Хоч і полімерні труби займають вже більшу частину ринку, але чавун залишається актуальним, до його головних технічних характеристик можна віднести:

Мінус використання чавунних труб.

Поговоримо про найбільші недоліки, такого виду труб, через які багато хто і переходить на пластикові аналоги. До таких мінусів можна віднести:


Що таке карбування чавунних труб.

Карбування каналізаційних труб з чавуну виконується по-різному, в основному є різні матеріали, які використовують у цьому процесі. Найпоширенішими можна назвати цементні розчини та азбестоцементну суміш. Цемент використовується оскільки він при застиганні не пропускає воду, має здатність до розширення і добре ущільнюється при повному застиганні.

Виклик майстра з карбування чавунних труб.

Наші майстри займаються даним типом роботи, зможемо провести герметизацію та стикування труб по Києву та області у зручний для вас час та стислий термін. Виїжджаємо на ремонт у будинки багатоквартирного типу, таунхауси, приватні будинки, офіси, склади та нежитлові приміщення.

Способи карбування каналізаційних труб.

Поширеним способом з'єднання або карбування чавунних труб є використання цементної суміші та паклі. Дана суміш дозволяє добре зачеканити всі щілини в розтрубному з'єднанні, без використання різних прокладок. Спосіб вважається найнадійнішим, але на нього йде більше часу, оскільки потрібно спочатку зробити цементний розчин у правильних пропорціях, після чого рівномірно все залити і дочекатися до повного застигання. Більш детально ця процедура виглядає так:

Другим поширеним способом є закладення розтрубів азбоцементом. Даний спосіб зачеканити чавунну трубу має два способи, вони не сильно відрізняються, але відмінність все ж таки є. Обидва способи актуальні та добре себе зарекомендували, а саме:

Сама ж наступна процедура не відрізняється від першого варіанту, де використовується цемент.

Заміна чавунних труб на пластикові.

Дуже затребувана процедура в наші дні, часто коли чавунні труби вже відслужили свій термін, власники квартир і будинків, воліють замінити їх на пластикові аналоги, а не купувати нові чавунні труби. Під пластиком маються на увазі труби з поліпропілену або ПВХ, цей тип матеріалів має гарний список переваг, а саме:

Але і такий вид труб має свій недолік, а саме погана шумоізоляція. У таких трубах чути шум води, на відміну від хорошої шумоізоляції в чавунних трубах. Але й цю проблему можна вирішити, зробивши для труби шумозахисний короб.

Фахівці нашої компанії можуть зробити будь-який тип ремонту, монтажу або демонтажу. З легкістю зробимо карбування чавунних труб у будь-яких умовах, допоможемо замінити стару ділянку труб на пластикові або металеві аналоги.

Кожна робота індивідуальна та прораховується окремо, залежно від кількості робітників, часу та складності роботи. Для уточнення точної суми на сантехнічні роботи, телефонуйте нам на вказані номери, бажано одразу підготуйте фото ділянок труб, для розуміння масштабу роботи, підбору персоналу та використання потрібних інструментів та матеріалів.